Niklas Schulmann NPC - DEAD

Magister Kolegium Niebios

Description:

Wyjątkowo młody jak na członka kolegium, które szczyci się jednym z najstarszych kolegiów Altdorfu. Jednak w jego wypadku faktycznie młodość jest nie tylko atutem ale również ważnym czynnikiem uzupełniającym jego wygląd – niebieskie szaty, pierścienie na palcach oraz łańcuch ze srebrną zawieszką określającą jego przynależność do szkoły magii. To tego ma swoją laskę z sękatej akacji oraz ciekawe spojrzenie.

Bio:

Niklas przybył do Stormdorfu aby zbadać dziwne zjawisko meteorologiczne na prośbę przełożonych Imperialnego Kolegium Niebios, wspomniał również o wizji….
Bada w Stromdofie to, co dzieje się wokół – czyli burze, anomalie pogodowe oraz deszcze. Wydaje się, że nikt inny nie pasuje bardziej w to miejsce niż mag z Kolegium Niebios. I faktycznie zajmuje się tu wieloma rzeczami, a jego pokój, który jest ekranowany licznymi piorunochronami zapewnia mu bezpieczeństwo. Zna elficki, gdyż jest w stanie przeczytać inskrypcje na starej i pękniętej pieczęci, która bez wątpienia pochodzi z elfickiej budowli. Wszystko wskazuje na to, że była ona gdzieś w okolicy miasta…

Niklas okazał się być czarodziejem, który pretenduje do miana największego spośród ludzi. Chciał sam wykorzystać punkt mocy zwany nexusem i dobrać się do największej mocy w Starym Świecie. Mocy, której broniła pieczęć i której obawiały się same elfy. Zginął przy próbie jej pozyskania z drobną pomocą grupy. Jego ciało wyparowało a miejscem pochówku jest jezioro utworzone w kraterze po meteorycie, który spadł na nexsusa zapewne go niszcząc.

Niklas Schulmann NPC - DEAD

Granica Drenegar